PostHeaderIcon Fejezetek a BME AUT sikereiből, K+F eredményeiből

Fejezetek a BME AUT sikereiből, K+F eredményeiből

Workshop

2014. November 11. 14:00

1. A BME AUT elmúlt 3 évet érintő K+F eredményeinek, válogatott projektjeinek és sikereinek bemutatása
2. Beszélgetés a bemutatott projektek és eredmények témakörében

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Villamosmérnöki és Informatikai Kar
Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszék

1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2
Q. épület
Q.BF14 és Q.BF15 termek egyben

Dr. Vajk István, vajk.istvan@aut.bme.hu
Dr. Charaf Hassan, hassan@aut.bme.hu

A jól elvégzett munka legfőbb jutalma, hogy jól lett elvégezve!
Büszkék vagyunk az elmúlt 2-3 évben kidolgozott K+F eredményeinkre, az AUT csapatára!
Hiszünk benne, hogy a csapatban végzett tudatos, célirányos munka, a folyamatos építkezés, a kutató és fejlesztő csoportok aktív munkája meghozza a gyümölcsét tanszéki, kari és egyetemi szinten is. Meggyőződésünk, hogy a jövő az erős csoportokban, a jelentős K+F potenciállal rendelkező műhelyekben van. Ez a környezet teremti meg a hallgatók számára a folyamatos fejlődés és a szakmai kihívásokkal teli légkört. Ez a környezet és működési pont ugyancsak szimpatikus a hazai és nemzetközi ipari szereplőknek. Mindezt rengeteg pozitív hallgatói visszajelzés és számos ipari megkeresés, közös projekt igazolja.
A workshop keretében összefoglaljuk a BME AUT aktuális és a közelmúltban zárult kutatási és fejlesztési projektjeinek eredményeit, sikereit. A workshop második felében lehetőség nyílik a bemutatott projektek kulcsszereplőivel való beszélgetésre, a közös területek, a jövőbeni irányok azonosítására és megvitatására.